O projekte

Úspešné dokončenie prvej etapy Perly Ružinova, odovzdanie bytov ich spokojným majiteľom a extrémny dopyt po nových bytoch priviedol skúseného developera k zahájeniu druhej etapy Perly Ružinova.


Perla Ružinova je prestížny polyfunkčný komplex na európskej úrovni, určený na bývanie i podnikanie. Táto kvalitná novostavba je situovaná na lukratívnom mieste v širšom centre Bratislavy, len 5 minút autom od centra, na rozhraní atraktívnej mestskej časti Ružinov a romantického starého Prievozu.


Developer spolu s architektonickým štúdiom použili poznatky z dlhoročného pozorovania, skúseností a potrieb majiteľov bytov, ktoré sa prejavili v ešte lepšej funkčnosti a využiteľnosti jednotlivých miestností v byte. Samozrejmosťou a jedinečnosťou ostáva oddelenie dennej a nočnej časti bytu so zreteľom pomeru veľkosti dennej časti a nočnej časti. Pričom platí verejne známe pravidlo, denná časť bytu je časť bytu kde sa rodina zdržiava najviac čiže obývacia miestnosť a kuchyňa.


Výstavbou druhej etapy vznikne ešte väčší vnútro areálový blok čo určite ocenia nielen rodiny s deťmi ale aj jednotlivci, ktorí si radi oddýchnu v peknom a upravenom prostredí zelene.


Prívrženci nakupovania uvítajú novovzniknutých 2000 m2 nákupných plôch čím sa posilní aj vybavenosť a rôznorodosť poskytovaných služieb priamo v komplexe Perly Ružinova.

Moderný atraktívny a nadčasový architektonický dizajn s akcentom na funkčnosť harmonicky zapadne do existujúcej infraštruktúry a, uspokojí vysoké nároky súčasného klienta. Zabezpečí mu komfort a kvalitu bývania i podnikania. Výborný prístup do centra, napojenie na mestský diaľničný okruh, a pohodlný prístup do ostatných mestských častí k tomu v dnešnej uponáhľanej dobe tiež napomáhajú.


Projekt je dispozične členený na 5 rezidenčných veží: Diamant, Platinum, Smaragd, Rubín, Zafír z ktorých každá veža má svoje vlastné komunikačné jadro. Budovy sú funkčne a prevádzkovo oddelené, no prepojené sú podzemnými garážami a dvojposchodovým parterom s obchodnou galériou.


Prepracovanosť interiérov, moderné dispozičné riešenia, to všetko zodpovedá nárokom moderného bývania a podnikania.


Perla Ružinova Youtube